Rigshoty – fotografia motoryzacyjna w ruchu

Rigshoty – fotografia motoryzacyjna w ruchu

Jeden z największych sekretów fotografii motoryzacyjnej teraz dzięki Studio Dada dostępny dla każdego.

Rigshoty to ujęcia z aparatu zamocowanego za pomocą specjalistycznego statywu do karoserii, pozwalające uzyskać ostre auto na pierwszym planie i poprzez użycie długiego, dochodzącego do kilku sekund czasu naświetlania – rozmyte dynamicznie tło. W połączeniu z wykorzystaniem szerokątnego obiektywu pozwala to uzyskać szereg kreatywnych efektów, których efekty, jak również sam sprzęt można zobaczyć w galerii poniżej.

Koszt jednego zdjęcia to 299 zł netto. Oferta kierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych, jaki i firm. Oferta obejmuje wykonanie jednego ujęcia typu rigshot wraz z wykonaniem obróbki (post produkcji), która obejmuje zarówno usunięcie statywu z kadru, jak i szereg zabiegów uatrakcyjniających wizualnie zdjęcie (praca nad kolorem, kontrastem, usuwanie zbędnych elementów).

Fotografujemy za pomocą riga zbudowanego z lekkiego aluminiowego masztu z odciągiem poprawiającym stabilność systemu. Rig może być zmontowany na długość 3, 4,5 bądź 6 metrów. Mocowany jest do karoserii za pomocą przyssawek Manfrotto z zabezpieczeniem przed przypadkowym oderwaniem.


Co o tym myślisz?

*

Twój email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola:*

*