Profesjonalne zdjęcia apartamentów

Profesjonalne zdjęcia apartamentów

Jeżeli prowadzisz hotel, pensjonat, restaurację czy apartamenty na wynajem, bardzo ważne jest, jak je pokażesz. Profesjonalne zdjęcia sprawią, że miejsce może wyglądać lepiej i tym samym będzie częściej rezerwowane. Jeżeli planujesz sprzedać lub wynająć nieruchomość w Poznaniu lub okolicach – sesję wartości 615 zł możesz otrzymać GRATIS.

W dobie, w której klienci wybierając się w podróż czy to turystyczną, czy związaną z biznesem, najczęściej porównują oferty w serwisach typu booking.com, w walce o klienta liczą się proste sposoby. Można walczyć niską ceną, lecz czy nie lepiej sprawić, że nasze miejsce będzie prezentować się lepiej? Profesjonalnie wykonane zdjęcie pomogą zwiększyć sprzedaż i obłożenie obiektu.

Wysokiej jakości zdjęcia pozwalają wyróżnić ofertę mieszkania lub domu przeznaczonego do sprzedaży lub na wynajem. Często wydajemy niemałe sumy na zaprojektowanie i urządzenie przestrzeni i grzechem jest nieumiejętne ich pokazanie. Wszyscy kupujemy oczami i pierwsze wrażenie podczas przeglądania dziesiątek, a czasami setek ogłoszeń może sprawić, że klient będzie nasz.

Profesjonalna sesja

Zdjęcia Studio Dada wyróżniają się:

  • szerokim planem – dzięki zastosowaniu wysokiej klasy szerokokątnego obiektywu pomieszczenia wydają się być większe
  • prawidłowo skorygowaną perspektywą – linie pionowe w pomieszczeniach pozostają pionowe – zgodnie ze starą szkołą i tradycyjnymi zasadami fotografowania architektury
  • profesjonalną obróbką – uzyskują Państwo gotowe, profesjonalnie wyedytowane fotografie, gotowe do publikacji w Internecie i materiałach drukowanych

Ceny

Cena minimalna to 500 zł netto – 615 zł brutto za 10 zdjęć z obróbką.
Koszt dojazdu: 1 zł netto/kilometr. Na terenie Poznania bezpłatnie.

Oferta Specjalna

Dla wszystkich, którzy zdecydują się na współpracę przy sprzedaży bądź wynajmie nieruchomości z Panią Katarzyną Piotrowską reprezentującą Biuro nieruchomości Domlex w Poznaniu – 10 zdjęciowa sesja warta 615 zł – gratis.
Szczegóły pod numerem telefonu: 607 071 477.