Giełda klasyków – samochody klasyczne i youngtimery na sprzedaż

Giełda klasyków – samochody klasyczne i youngtimery na sprzedaż

Giełda klasyków zaczęliśmy prowadzić w styczniu 2013 roku. W szybkim czasie stała się fanomenem, bijąc wszelkie rekordy popularności. W tej chwili codziennie stronę odwiedza około 5 tys. osób.

Giełda klasyków powstała dla wszystkich miłośników klasycznej motoryzacji. Dostarczamy najciekawsze propozycje osobom zainteresowanym zakupem, jak również tym, którzy po prostu lubią oglądać piękne samochody. Zakresem naszych zainteresowań objęte są samochody od końca lat 50-tych do początku lat 90-tych.

Strona umożliwia wybieranie ofert według marki, kraju produkcji, zakresu lat, z których pochodzi auto czy też ceny sprzedaży. Dzięki temu każdy może w prosty sposób znaleźć auta, które należą do jego zakresu zainteresowań. Podobnie, jak w przypadku innych stron internetowych w naszym portfolio zastosowaliśmy technologię RWD (Responsive Web Design), dzięki której strona dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest oglądana (wygodne przeglądanie na smartphonach, tabletach i komputerach).

Z myślą o tych, którzy chcieliby dzięki nam zaprezentować auto, stworzyliśmy możliwość zamieszczenia ogłoszeń, w tym Oferty specjalnej, promowanej w serwisie i umożliwiającej zamieszczenie informacji kontaktowych do sprzedającego. Oferujemy również powierzchnię reklamową w postaci bannerów. To doskonała forma reklamy dla wszystkich firm zajmujących się sprzedażą samochodów klasycznych, ich restauracją, środkami do konserwacji i pielęgnacji. Popularność i rodząca się moda na posiadanie samochodów klasycznych sprawia, że wśród naszych użytkowników przeważają osoby zamieszkujące bogatsze rejony kraju, z dużą zdolnością nabywczą.

Zapraszamy do współpracy i częstych odwiedzin w serwisie!
www.gieldaklasykow.pl

formaty-reklamowe


Komentarze:

  1. Janusz mówi

    Super sprawa naprawdę podoba mi się Wasz pomysł. Super oferta.

Co o tym myślisz?

*

Twój email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola:*

*