Sprzedaj samochód dobrymi zdjęciami

Sprzedaj samochód dobrymi zdjęciami

Nie od dziś wiadomo, że kupujemy oczami. Wśród setek podobnych ofert w serwisie aukcyjnym czy ogłoszeniowym nie jest łatwo się wyróżnić i zachęcić do kliknięcia na naszej ofercie. Sprzedaj samochód z pomocą Studio Dada!

Szczególnie w wypadku drogich i zadbanych samochodów atrakcyjne fotografie budują przeświadczenie u odbiorcy o poważnym i pełnym szacunku podejściu do samochodu i jego sprzedaży. Obserwacje dowodzą, że ciekawie wykonane zdjęcie wprowadzające skutkuje 4-krotnie wyższą oglądalnością ogłoszenia.

Profesjonalna sesja

Zdjęcia wykonywane są w Poznaniu lub okolicy, w indywidualnie uzgodnionym miejscu dobranym charakterem do samochodu. W przypadku trudnych warunków atmosferycznych wspomagamy się zasilanym akumulatorowo oświetleniem, by na zdjęciach zawsze świeciło słońce.

Po sesji każde zdjęcie poddawane jest obróbce polegającej na korekcie koloru, kontrastu, miejscowym rozjaśnianiu bądź przyciemnianiu.

Fotografia motoryzacyjna


Zobacz więcej

Cena

30 zdjęć z obróbką – 400 zł brutto

Koszt idealnego jako zdjęcie otwierające rigshota w przypadku skorzystania z ww. oferty jest obniżony o 50% i wynosi 148 zł netto.

Ceny obowiązują w Poznaniu. Dojazd fotografa poza Poznań – liczony dodatkowo po 0,50 zł/km.